blog

Prečo je dobré zmeniť zdravotnú poisťovňu na UNION?

Posted by Keith Beauvais on Apríl 22, 2014
Zmeniť zdravotnú poisťovňu sa jednoducho oplatí. ZP Union prináša stomatologickému pacientovi veľa výhod. V nasledujúcich riadkoch Vám ich skúsime priblížiť.
V prvom rade sa jedná o objednacie doby. Na rozdiel od Všeobecnej zdravotnej poisťovne a Zdravotnej poisťovne Dôvera v tejto poisťovni zubný lekár nie je limitovaný objemom starostlivosti, ktorú smie poskytnúť, a tak môže v tom ktorom mesiaci ošetriť taký počet pacientov, ktorý je v jeho silách a možnostiach. A keď to dovoľuje čas, môže zhotoviť aj viac výplní v jednej návšteve. Pritom vôbec nemusí riešiť, či už má, alebo nemá naplnený limit. Alebo koľko euro v priemere na jedného pacienta čerpá, tak aby sa nevymykal priemeru, ktorý si vypočíta riaditeľstvo poisťovne. Takže keď nájdete pacientovi modernými diagnostickými metódami päť kazov, tak smiete ošetriť všetkých päť. A nie len toľko koľko vypočíta napríklad riaditeľstvo zp.Dôvera vypočíta pre svoje pseudobezlimitné zazmluvnenie poskytovateľa zdravotnej starostlivosti. A keďže je podľa nás neetické zatvárať oči pred prítomnými kazmi, nedokážeme tieto nezmyselné podmienky zp.Dôvera splniť, a tak sme naďalej limitovaní.
Pre hore uvedené sú poistenci Unionu objednávaní po kratšej dobe miesto siedmych mesiacov u Všeobecnej zdravotnej poisťovne či poisťovne Dôvera.
Z rovnakého dôvodu prijímame nových pacientov už len s poisťovňou Union. Alebo pacientov, ktorí si zmenia svoju poisťovňu na Union od januára 2017.
Preto zmente svoju ZP ešte dnes. Veď vlastné zuby máme len jedny. Ak by ste chceli byť našimi pacientmi aj tak, je tu stále možnosť plnej úhrady za výkon. Len potom stojí za zamyslenie, prečo si platíme zdravotné poistenie, keď nemôžeme čerpať jeho výhody.
Online prihláška do ZP UNION

Potrebjete veľký rontgen OPG, či zubné CTčko?

Posted by Keith Beauvais on Apríl 12, 2014
Naše moderné RTG zariadenie je dostupné nie len pre našich pacientov, ale aj pre pacientov od iných lekárov.
Snímkujeme v priebehu celého týždňa počas ordinačných hodín, ale aj v sobodtu od 10:00 do 12:00.
Cena za OPG je 15euro, za CT je 25euro.
read more