blog

Vita Easyshade-určiť presný odtieň zubnej výplne už nie je žiadny problém!

Posted by Filip Langer on Apríl 22, 2014
Nový Vita EasyShade umožňuje rýchle a presné určenie farby zubu za akýchkoľvek svetelných pomerov. Je takto možné merať farbu prirodzených zubov, ako aj zubných náhrad, merať farebný posun v priebehu bielenia a to všetko len stlačením jediného tlačidla.
Dnešná doba prináša stále väčší tlak na to aby zubná náhrada farebne perfektne zapadla medzi ostatné pacientove zuby. Je tomu tak vďaka neustále rastúcim estetickým nárokom pacientov. EasyShade rýchlo a precízne meria 16 klasických odtieňov VITA škály a 29 odtieňov škály VITA 3D Master. Dokonca je možné určiť aj ťažko postrehnuteľné prechodové odtiene medzi dvoma odtieňmi vzorníka. Presné určenie farby nebolo doposiaľ nikdy tak jednoduché.
Kľúčom k zhotoveniu ideálnej korunky či mostíka je docielenie ich prirodzeného vzhľadu, takže budú vyzerať ako vaše prirodzené zuby a budú mať aj rovnakú farbu. Každý z nás však vníma farbu úplne inak. Bežne sa farba zubnej náhrady alebo zubu určuje porovnávaním so štandardizovaným vzorníkom ako je napríklad VITA Classic. Svetelné podmienky a úsudok ošetrujúceho lekára však môžu spôsobiť veľa chýb. V našej ambulancii preto chceme vždy určiť správny odtieň hneď na prvý krát. Preto sme prvá ambulancia na Liptove ktorá používa tento moderný spektrofotometer pri ošetrovaní našich pacientov. Túto technológiu používame bez ďalších extra príplatkov.
Online prihláška do ZP UNION

Potrebjete veľký rontgen OPG, či zubné CTčko?

Posted by Keith Beauvais on Apríl 12, 2014
Naše moderné RTG zariadenie je dostupné nie len pre našich pacientov, ale aj pre pacientov od iných lekárov.
Snímkujeme v priebehu celého týždňa počas ordinačných hodín, ale aj v sobodtu od 10:00 do 12:00.
Cena za OPG je 15euro, za CT je 25euro.
objednajte sa telefonicky na 0445209240